Martę Gryszko a'ka Lexy zna zdecydowana większość osób związanych z branżą SEO. Tematami SEO zajmuje się już od 16 lat. Jednocześnie prowadzi swoją działalność gospodarczą i jest partnerem w spółce Wake App - właściciela narzędzi SeoStation.pl i Brandle.pl.

W maju 2010 roku wydała swój pierwszy autorski e-book "Wykonaj samodzielnie audyt SEO". A już rok później ukazało się pierwsze wydanie "Kursu pozycjonowania dla początkujących". Do tej pory kurs przeszedł ponad 20 aktualizacji rozrastając się z początkowej wersji 56 stron, do aż 166 stron skondensowanej wiedzy dla osób stawiających pierwsze kroki w branży SEO. Pierwotnie materiały były przesyłane mailowe, w formie pojedynczych lekcji z dołączonymi zadaniami praktycznymi. Aktualnie można go nabyć w całości w formatach PDF, EPUB, MOBI, jak również w wersji papierowej.

Do tej pory z kursu skorzystało już ponad 2500 osób i liczba ta wciąż rośnie.

Z okazji okrągłej, 10. rocznicy wydania kursu, na blogu Lexy's SEO blog zostały przygotowane wyjątkowe promocje:

  • każda osoba, która w czasie trwania promocji zakupi "Pakiet kursów pozycjonowania" otrzyma dodatkowo "Słownik pojęć SEO (angkielsko-polski; polsko-angielski)" wydany przez zespół SeoStation, w formacie PDF za darmo;
  • pierwsze 10 osób, które zamówią "Pakiet kursów pozycjonowania" i w koszyku przy zamówieniu podadzą kod "ksiazka" otrzyma gratis wersję drukowaną "Kursu pozycjonowania dla początkujących".

Dodatkowo, w ramach zakupionego kursu, użytkownik otrzymuje miesięczny, darmowy dostęp do pakietu Pro w serwisie SeoStation.pl.

 

Poniżej prezentujemy fragment "Kursu pozycjonowania dla początkujących".

Oferowane "Kurs pozycjonowania dla początkujących" oraz "Kurs pozycjonowania dla zaawansowanych" są świeżo po aktualizacji.