Wojownik SEO - SeoStation

Blog SEO > Wojownik SEO

Filtry:

Autor: Wojownik SEO
Siedzi w branży SEO od lat. Ma sporą wiedzę i masę doświadczeń. Obraca się w gronie pozycjonerów - dużo słyszy, dużo wie. Plotki branżowe? Owszem lubi. Ustawiony frontem do klienta i jego strony. Zawodowe motto: "Nie ma, że się nie da" i "To zależy".
Duma Wojownika SEONieprzeczytany

Duma Wojownika SEO

Wojownik SEOAutor: Wojownik SEO

Co świadczy o skuteczności Wojownika SEO? Pierwsza myśl – jasne, że wysokie miejsca w SERP pozycjonowanych stron! Ale czy tylko? A co z sukcesami klientów, dla których się pracuje?

ArtykułyDodano: 11.03.2016

Wojownik SEO kontra... klienciNieprzeczytany

Wojownik SEO kontra... klienci

Wojownik SEOAutor: Wojownik SEO

Nie ma co ukrywać – to klienci sprawiają, że Wojownik SEO rodzi się (albo ginie w odmętach wyszukiwarki). To ich zlecenia pobudzają do działania i nadają sens całej naszej branży. Bez klienta nie ma Wojownika, a jaki klient jest… każdy może przeczytać.

ArtykułyDodano: 26.02.2016

Trauma Wojownika SEONieprzeczytany

Trauma Wojownika SEO

Wojownik SEOAutor: Wojownik SEO

Wojownik SEO, jak każdy szanujący się wojownik, jest ciągle w boju. Nawet jakby nie szukał problemów, to zawsze po drodze coś mu się przytrafi. Wojownik SEO musi nasłuchiwać, musi być przygotowany na atak i… nie powinien pić za wcześnie szampana.

ArtykułyDodano: 19.02.2016

Narodziny Wojownika SEONieprzeczytany

Narodziny Wojownika SEO

Wojownik SEOAutor: Wojownik SEO

Po kilku latach w branży, kilkudziesięciu klientach i kilkuset "obrobionych" stronach mogę powiedzieć o sobie, że jestem Wojownikiem SEO. Moje początki były raczej mało spektakularne, zaczynałem jako zwykły SEO-pionek.

ArtykułyDodano: 12.02.2016