Wydarzenia branżowe - SeoStation

Blog SEO > Wydarzenia branżowe

Filtry:

Kategoria: Wydarzenia branżowe
Szukasz konferencji i szkoleń branżowych? Poniżej znajdziesz opisy, relacje i zapowiedzi najpopularniejszych konferencji SEO oraz marketingowych. Organizujesz tego typu wydarzenie? Napisz do nas!
XVII edycja I ❤ marketing & technologyNieprzeczytany

XVII edycja I ❤ marketing & technology

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

SeoStation zostało patronem największej branżowej konferencji w Polsce! To już XVII edycja I ❤ Marketing & Technology, która odbędzie się 16 – 18 kwietnia stacjonarnie w Multikinie Złote Tarasy w Warszawie.

AktualnościDodano: 02.04.2024

Search Central Live po raz pierwszy w Polsce!Nieprzeczytany

Search Central Live po raz pierwszy w Polsce!

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Na blogu Google Search Central, pojawiła się właśnie informacja o tym, że wydarzenie Search Central Live po raz pierwszy zagości w Polsce! Już 24 kwietnia 2024 w Warszawie zagości wyjątkowe grono specjalistów, który wygłoszą swoje prelekcje. Wśród nich znajdą się m.in. Martin Splitta i John Mueller z zespołu ds. relacji w wyszukiwarce Google. Zapowiedziane zostały już tematy, które zostaną omówione podczas wydarzenia: Co jest najważniejsze dla zespołu wyszukiwarki Google? Statystyki dotyczące witryn z wiadomościami i e-commerce Mity i najlepsze praktyki SEO Jak Google współpracuje z lokalnymi firmami w wyszukiwarce i wiadomościach Wydarzenie to odbędzie się wyłącznie w formie stacjonarnej, nie będzie więc możliwości śledzenia go online lub w później czasie w formie nagrań. Aby wziąć udział w wydarzeniu, konieczne jest zgłoszenie przy pomocy formularza udostępnionego przez organizatora. Jak czytamy jednak w komunikacie, ilość miejsc jest ograniczona. Więcej na temat wydarzenia przeczytać można pod adresem: https://developers.google.com/search/blog/2024/03/search-central-live-poland-2024

AktualnościDodano: 26.03.2024

Pierwsza edycja semWAWNieprzeczytany

Pierwsza edycja semWAW

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Już 17.11.2023 odbędzie się pierwsza edycja semWAW, czyli bliźniaczego eventu krakowskiego semKRK w Warszawie. Wydarzeniu towarzyszyć będzie aktualna wiedza od najlepszych ekspertów SEM i SEO, którzy zaprezentują się na scenie, oraz panel dyskusyjny w temacie startupów. SeoStation objęło wydarzenie swoim patronatem.

AktualnościDodano: 29.10.2023

XVI edycja I ❤ marketing & technologyNieprzeczytany

XVI edycja I ❤ marketing & technology

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

23 – 27 października w Warszawie odbędzie się XVI edycja konferencji I ❤ marketing & technology. SeoStation po raz kolejny objęło wydarzenie swoim patronatem.

AktualnościDodano: 13.10.2023

Google I/O 2023 – podsumowanieNieprzeczytany

Google I/O 2023 – podsumowanie

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Jeśli krótko mielibyśmy podsumować nowości, o których dowiedzieliśmy się podczas Google I/O 2023, to wystarczy powiedzieć tylko tyle – sztuczna inteligencja. Tegoroczną edycję Google I/O, jak poprzednio rozpoczęto od przemówienia Sundara Pichaia. Czego nowego możemy spodziewać się od technologicznego giganta? Sprawdźmy poniżej!

AktualnościDodano: 22.05.2023

XV edycja konferencji I ❤ Marketing&TechnologyNieprzeczytany

XV edycja konferencji I ❤ Marketing&Technology

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Już za moment, bo od 15 do 19 maja 2023 roku odbędzie się XV edycja konferencji I ❤ Marketing&Technology. SeoStatation po raz kolejny objęło patronat medialny nad wydarzeniem. Szczegóły wydarzenia i bilety znajdziecie na stronie : https://sprawnymarketing.pl/konferencja/

AktualnościDodano: 11.05.2023