Natalia Galus - SeoStation

Blog SEO > Natalia Galus

Filtry:

Autor: Natalia Galus
Copywriterka od 2016 roku. Studentka psychologii klinicznej. Miłośniczka aktywności fizycznej i wpływu żywienia na pracę mózgu.
Google I/O 2023 – podsumowanieNieprzeczytany

Google I/O 2023 – podsumowanie

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Jeśli krótko mielibyśmy podsumować nowości, o których dowiedzieliśmy się podczas Google I/O 2023, to wystarczy powiedzieć tylko tyle – sztuczna inteligencja. Tegoroczną edycję Google I/O, jak poprzednio rozpoczęto od przemówienia Sundara Pichaia. Czego nowego możemy spodziewać się od technologicznego giganta? Sprawdźmy poniżej!

AktualnościDodano: 22.05.2023

Pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce BingNieprzeczytany

Pozycjonowanie organiczne w wyszukiwarce Bing

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Bing to internetowa wyszukiwarka stworzona przez firmę Microsoft. Aktualnie Bing jest samodzielną wyszukiwarką internetową, która może pochwalić się udziałem w świecie wyszukiwarek internetowych w Polsce na poziomie około 3 procent. W jaki sposób powinny odbywać się działania, zmierzające do poprawy wyników wyszukiwania w wyszukiwarce Bing? Odpowiedź tkwi w dostosowaniu witryny do urządzeń mobilnych, działających na systemie Microsoft.

ArtykułyDodano: 20.04.2023

Podstawy pozycjonowania stron internetowych zbudowanych na CMS WordPressNieprzeczytany

Podstawy pozycjonowania stron internetowych zbudowanych na CMS WordPress

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Co jeszcze możesz zrobić, aby już od etapu tworzenia strony internetowej zapewnić jej możliwość uzyskiwania najwyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google? Sprawdź poniżej, aby dowiedzieć się więcej na ten temat i stworzyć stronę internetową, która uzyskuje najwyższe lokaty na ważne w Twojej branży frazy kluczowe.

ArtykułyDodano: 03.02.2023

Poznaj podstawy optymalizacji SEO na stronach zbudowanych na WordPressieNieprzeczytany

Poznaj podstawy optymalizacji SEO na stronach zbudowanych na WordPressie

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Już od początku tworzenia swojej strony internetowej powinieneś zwrócić uwagę na optymalizację WordPressa pod SEO. To niezwykle ważne, aby uniknąć dodatkowej pracy w przyszłości.

ArtykułyDodano: 20.01.2023

Jak pisać, aby tekst wzbudził zainteresowanie i był dobry pod SEONieprzeczytany

Jak pisać, aby tekst wzbudził zainteresowanie i był dobry pod SEO

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

Doświadczenie copywriterów, pozycjonerów i właścicieli stron internetowych pokazuje, że celem każdego tekstu w sieci powinno być proste przekazanie komunikatu i wzbudzenie zainteresowania. Jak to zrobić? W jaki sposób pisać, aby tekst był chętnie czytany, dobrze zrozumiany, a zarazem wartościowy?

ArtykułyDodano: 12.07.2022

Podstawy SEO copywritingu - ABC dla copywritera i pozycjoneraNieprzeczytany

Podstawy SEO copywritingu - ABC dla copywritera i pozycjonera

Natalia GalusAutor: Natalia Galus

SEO Copywriting - termin, który dla każdego z nas może oznaczać zupełnie co innego. W dużym uproszczeniu jest to jednak pisanie treści z umiejętnym wplataniem słów kluczowych. O tym, dlaczego warto stawiać na interesujące, atrakcyjne i wartościowe treści, które uwzględniają potrzeby internautów, porozmawiamy poniżej!

ArtykułyDodano: 24.05.2022