Właśnie rozpoczęliśmy promocję, w ramach której za nowe konto SeoStation lub przedłużenie starego, można zgarnąć nawet 2 gratisy. 

Szczegóły akcji:

  • akcja trwa od 14 do 31 stycznia 2019 r.;
  • każdy może skorzystać z promocji, ponieważ gratisy są przydzielane dla użytkowników, którzy w czasie trwania promocji dokonają wpłaty za pakiet (nowy pakiet lub przedłużenie starego) w SeoStation;
  • gratisem gwarantowanym jest "Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)" przydzielany za dowolną płatność, nawet za miesięczny pakiet Webmaster za 27 zł (z VAT);
  • gratisem dodatkowym jest materiał "SEO case study", a otrzymają go użytkownicy, którzy dokonają wpłaty na kwotę minimum 100 zł. 

Uwaga: Nowi użytkownicy podczas zakładania konta nie stracą 14-dniowego okresu testowego. Zostanie on doliczony do czasu obowiązywania płatnego pakietu. Po utworzeniu konta w serwisie należy przejść do zakładki "Płatności" i dokonać wpłaty w czasie trwania promocji, aby otrzymać gratisy. 

Krótko o gratisach:

"Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)" [PDF] to materiał zawierający tłumaczenie 462 haseł branżowych w parach językowych angielski<->polski. W części angielsko-polskiej oprócz tłumaczeń, przy niektórych hasłach znajdują się komentarze ze szczegółowym wyjaśnieniem terminu, natomiast w części polsko-angielskiej, dla niektórych haseł dostępne są przykłady ich użycia.

"SEO case study - zestaw 9 nietypowych przykładów z życia wziętych" [PDF] to ponad 20-stronicowa publikacja opisująca zarówno nietypowe problemy techniczne występujące na stronach, jak i sposoby radzenia sobie z nimi. Materiał skupia się na błędach z zakresu optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek.