Postanowiliśmy rozpocząć czerwiec od prezentów w postaci materiałów PDF, które możesz otrzymać przy kolejnym zamówieniu. 

Szczegóły akcji:

  • akcja trwa w dniach 1-7 czerwca 2020 r.;
  • gratisy są przydzielane użytkownikom, którzy w czasie trwania akcji dokonają zamówienia w SeoStation.

Lista gratisów: 

  • "Słownik pojęć SEO" - gratis gwarantowany dołączany do każdego zamówienia. Odbierzesz go w wiadomości potwierdzającej zamówienie;
  • "SEO Case Study" - dla zamówień od 150 zł do 350 zł
  • "Zarabiaj na audytach SEO" lub "SEO Case Study" (do wyboru) - dla zamówień powyżej 350 zł.  

Gratisy dodatkowe, zależne od wartości zamówienia, będą wysyłane w drugim tygodniu czerwca. 

ZAMÓW lub PRZEDŁUŻ PAKIET

ABY OTRZYMAĆ GRATISY

Krótko o gratisach:

"Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)" to materiał zawierający tłumaczenie ok. 500 haseł branżowych w parach językowych angielski<->polski. W części angielsko-polskiej oprócz tłumaczeń, przy niektórych hasłach znajdują się komentarze ze szczegółowym wyjaśnieniem terminu, natomiast w części polsko-angielskiej, dla niektórych haseł dostępne są przykłady ich użycia.

"SEO case study - zestaw 9 nietypowych przykładów z życia wziętych" to ponad 20-stronicowa publikacja opisująca zarówno nietypowe problemy techniczne występujące na stronach, jak i sposoby radzenia sobie z nimi. Materiał skupia się na błędach z zakresu optymalizacji stron pod kątem wyszukiwarek. 

Szkolenie "Zarabiaj na audytach SEO" to świeżo zaktualizowany, obszerny materiał umożliwiający przeprowadzenie audytu strony. Dołączone są do niego m.in. edytowalne arkusze, które można wykorzystać komercyjnie na potrzeby wykonania audytów SEO dla klientów. 

Autorką wszystkich materiałów jest Marta Gryszko (Lexy).