W drugiej połowie zeszłego roku rozpoczęliśmy cykl webinarów wiedzowych na temat SEO. Cieszyły się one Waszym dużym zainteresowaniem. Teraz czas na podsumowanie!
 
Jednym z celów SeoStation jest edukowanie i promowanie wiedzy na temat SEO. Właśnie dlatego kilka miesięcy temu powołaliśmy do życia naszą webinarową inicjatywę. Nadaliśmy jej formułę bezpłatnych seminariów, aby wszyscy chętni internauci mogli wziąć w niej udział.
 
W 2015 r. nasz projekt współtworzyło czterech znakomitych prelegentów: Szymon Słowik, Paweł Strykowski, Tomasz Wydra, Sebastian Jakubiec. Nasi goście opowiadali kolejno o: audytach SEO i UX, content marketingu, zdobywaniu linków przy użyciu narzędzi do monitorowania marki oraz o zwiększaniu widoczności witryny w Google dzięki wykorzystaniu marketingu treści.
 
Webinary SeoStation A.D. 2015 w liczbach:
 
4 prelegentów 
4 webinary
272 minuty nagrań 
820 uczestników
kilkaset pytań od uczestników zadanych na chacie podczas webinarów
2 159 wyświetleń na You Tube (liczba ta stale rośnie)
 
W tym roku zamierzamy kontynuować nasz projekt. Już 14.01 ruszamy z kolejnym webinarem, tym razem Damian Sałkowski wprowadzi nas w tajniki wyszukiwania słów kluczowych do kampanii SEO. 
 
W kanale SeoStation na You Tube, na bieżąco udostępniamy nagrania naszych webinarów. Zapraszamy do zapoznania się z nimi -  obejrzyj nasz kanał.
 
Dziękujemy, że byliście z nami!
 
Jeśli aktywnie działasz w branży SEO, masz wiedzę praktyczną na temat pozycjonowania i chciałbyś wystąpić w roli prelegenta – zapraszamy do współpracy przy tworzeniu kolejnych webinarów!