Chcielibyśmy zachęcić użytkowników naszego systemu do rozwijania bazy wiedzy, w której znajdują się porady i tricki dotyczące m.in. pozyskiwania unikalnych tekstów na strony, radzenia sobie z karami od wyszukiwarek, a także zdobywania linków pozycjonujących oraz optymalizacji stron.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt oraz przesłanie propozycji tematów na wpisy wraz z krótką informacją o sobie. Artykuły są moderowane, a akceptowane będą tylko wartościowe wpisy związane z tematyką pozycjonowania. Nie narzucamy mininalnej liczby znaków - za najważniejsze uważamy, aby teksty te zawierały informacje przydatne dla innych użytkowników naszego systemu. Mogą to być zatem zarówno krótkie porady i tricki, jak i obszerne artykuły.

Pod każdym artykułem znajdzie się krótka informacja o autorze, w której można będzie zamieścić link pozycjonujący (będzie się on wyświetlał także pod zajawkami artykułów, które są dostępne dla niezalogowanych, a więc także dla wyszukiwarek), np. do swojego bloga lub strony firmowej.