Większość osób z naszego zespołu co roku angażuje się w zbiórkę dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku po raz pierwszy postanowiliśmy zaprosić do udziału w akcji użytkowników naszego serwisu oraz inne osoby związane z branżą SEO.
Zróbmy to razem!
Uruchamiamy skarbonkę seostation.pl, a każdy kto do niej wpłaci - będzie miał szansę zdobyć nagrodę!
Fundacja WOŚP w tym roku zbiera na wsparcie dla oddziałów okulistyki dziecięcej - dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Zachęcamy serdecznie do dołączenia się i wpłat do naszej skarbonki. Aktualny stan zbiórki znajdziesz poniżej. Pamiętaj też, że wpłacając pomagasz dzieciakom i jednocześnie masz szansę otrzymać nagrodę. 

Co proponujemy w zamian za wpłaty?

Przygotowaliśmy 5 pakietów dla największych darczyńców. Oznacza to, że 5 osób z najwyższymi wpłatami (min. 70 zł po zsumowaniu) otrzyma poniższy zestaw:

Łączna wartość pakietu wynosi 274,00 zł.

Wszystkie nagrody rzeczowe zostaną wysłane natychmiast po zakończeniu akcji i wybraniu zwycięzców. Pakiet Enterprise zostanie włączony na koncie użytkownika. W przypadku, gdy zwycięzca posiada już inny aktywny pakiet w SeoStation, wartość pakietu Enterprise może być proporcjonalnie przeliczona na obecnie aktywną usługę.
Lista zwycięzców zostanie opublikowana dnia 31.01.2022 roku w naszej Bazie Wiedzy.

Jak wesprzeć WOŚP i otrzymać bonus od SeoStation?

  1. Wejdź na stronę zbiórki.
  2. Wpisz określoną kwotę wsparcia, nie ukrywaj jej, ani nie rób wpłaty anonimowej.
  3. W podpisie podaj swoje imię i nazwisko, ksywkę lub nazwę firmy. Ważne, aby każda Twoja wpłata (jeżeli będzie ich kilka) miała identyczny podpis.
  4. Możesz wpisać słowa wsparcia – będzie nam miło :)
  5. Kliknij „Wpłać teraz”.
  6. Wybierz formę płatności i postępuj zgodnie ze wskazówkami.
Mała porada:
Możesz dokonać wielu wpłat. Wpłaty będziemy sumowali przy wyborze największych darczyńców.
Zachęcaj swoich pracowników i klientów do wsparcia WOŚP poprzez zbiórkę seostation.pl. Wspieramy szczytny cel - zadbajmy o to, żeby jak najwięcej pieniędzy trafiło do dzieci! Jeśli Twój pracownik czy klient przy wpłacie poda Twoje dane  (imię i nazwisko, ksywkę lub nazwę firmy) - jego wpłatę także zsumujemy!
Zachęcamy serdecznie do dołączenia do zbiórki. Bądźcie hojni i namawiajcie innych, do czynienia dobra. Siema!
Finał odbędzie się 30 stycznia. Tego dnia zakończy się także nasza zbiórka.
Będzie nam miło, jeśli udostępnisz informację o zbiórce w swoich social mediach.