UWAGA: Na końcu wpisu zamieściliśmy nagranie webinaru.

Dlaczego audyt SEO i UX powinny iść ze sobą w parze? Jak zoptymalizować witrynę pod kątem SEO, żeby wciąż pozytywnie wpływała na doświadczenia użytkowników? O tych i innych kwestiach opowie Szymon Słowik z firmy takaoto.pro. Zapraszamy na nasz webinar!

SeoStation.pl, we współpracy z innymi mistrzami internetu, przygotował dla Was w tym miesiącu dwa webinary związane z SEO i tematami pokrewnymi.

Już 16.09 (środa) o godz. 18:00 będziecie mogli wziąć udział w pierwszym z nich. Premierowe webinarium poprowadzi przedstawiciel takaoto.pro, Szymon Słowik, konsultant i marketer skupiony na zagadnieniach związanych z inbound marketingiem i optymalizacją stron www.

Nasz gość będzie mówił o:

- czynnikach behawioralnych, które są istotnymi częściami SEO,

- elementach UX design, mających znaczenie w pozycjonowaniu i optymalizacji stron,

- optymalizacji pod techniczne wytyczne SEO, która może "zabić" UX i ostatecznie obniżyć efektywność witryny,

- przyciąganiu użytkowników na stronę oraz konwertowaniem ich działań.

Liczba użytkowników, mogących wziąć udział w naszym webinarium jest ograniczona. Dlatego już dzisiaj zachęcamy do rejestrowania się na wydarzenie.

Pamiętajcie: rejestracja na webinarium jest ważna (to pierwszy krok) jednak nie gwarantuje udziału w nim. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decydująca będzie kolejność logowania do panelu przed rozpoczęciem webinarium. Logowanie będzie możliwe już od godz. 17:45.

Zapraszamy!

ZAREJESTRUJ SIĘ


Dopisano 7 października:

Poniżej zamieszczamy nagranie ze spotkania.