DevaGroup to krakowska agencja, która od lat organizuje stałe szkolenia otwarte, aby przekazywać swoją zaawansowaną wiedzę, praktyczne umiejętności oraz miłość do marketingu, której od 2005 roku nagromadziło się całkiem sporo!

Do 2020 roku szkolenia odbywały się w formie stacjonarnej, jednak ze względów bezpieczeństwa, podczas epidemii zostały przeniesione do internetu. Teraz odległość nie jest już przeszkodą i każdy chętny może wziąć w nich udział bez wychodzenia z domu.

Jeszcze nie tak dawno organizowane były cztery szkolenia: z Google Ads, SEO, Google Analytics oraz Google Tag Manager. W listopadzie 2020 roku zainaugurowane zostały dwa nowe szkolenia: Google Ads na poziomie rozszerzonym oraz E-commerce.

Szkolenie E-commerce, któremu patronuje SEOstation, zostało stworzone na potrzeby zmieniającej się rzeczywistości - pod wpływem lockdownu bardzo duża ilość firm musiała przenieść się do internetu. Wielu właścicieli, którzy otwarcie sklepu internetowego mieli dopiero w dalekich planach, bądź w ogóle nie rozważali takiej możliwości, stanęło przed dużym wyzwaniem. Między innymi dla takich osób przeznaczone jest nasze szkolenie. Jego uczestnicy poznają tajniki tworzenia kampanii Google Ads od zera, oraz dowiedzą się, jak ulepszyć istniejące już kampanie produktowe oraz inteligentne strategie ustalania stawek.
Część SEO dostarczy uczestnikom wiedzy o podstawach optymalizacji, pozyskiwania danych, budowania treści dla poprawienia pozycji strony w Google oraz wykorzystywania linków wewnętrznych i pozyskiwania linków zewnętrznych. 

Sprzedaż internetowa nie istniałaby bez Allegro, dlatego aż dwie części szkolenia zostały poświęcone właśnie Allegro Ads. Będzie można poznać ich podstawy: jakie są ich mocne strony, zasady ich działania, jak dobierać odpowiednie produkty do kampanii oraz jaki dowiedzieć się jaki mają wpływ na całość sprzedaży na Allegro.
Szkolenia z DevaGroup to pewna dawka aktualnej, sprawdzonej i praktycznej wiedzy. Spośród sześciu proponowanych szkoleń z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. 

Kliknij tutaj, zobacz agendę szkoleń i zapisz się!