Już 28 października odbędzie się wyjątkowa, jubileuszowa konferencja semKRK#20. SeoStation po raz kolejny zostało patronem wydarzenia. Tym razem ten wypełniony digitalową wiedzą, krakowski barcamp zawita do Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha.

Nie ważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes. Idea spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana. Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora - krakowską agencję DevaGroup - świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży. 

Dokładny rozkład jazdy na semKRK#20 jest już na stronie. Sprawdźcie godziny prelekcji, na które czekacie najbardziej. Barcamp startuje już 28 października o 17:00. Pełną agendę znajdziecie tu dva.pl/UHq0

Wejściówki na konferencję dostaniecie tutaj dva.pl/gh6X