W weekend wprowadziliśmy na SeoStation kilka nowości, które mogliście już zauważyć. Przede wszystkim, aby zadbać o jakość danych na temat backlinków, zmieniliśmy dostawcę danych z Ahrefs.com na MajesticSEO. Zmiana odbyła się 4 sierpnia, a informacja ta znajduje się także pod wykresami pozycji.

Wielu użytkowników zgłaszało nam potrzebę monitorowania zarobków z pozycjonowania na bieżąco. Bez względu na wybrany sposób rozliczenia, w panelu wybranej strony widać zarobki na aktualny dzień.

Bieżący zarobek na pozycjonowaniu strony

Ostatnia z nowości dotyczy sposobu prezentacji danych tabelarycznych w raportach i kosztorysach z pozycjonowania. Zastosowane zostało kolorowanie zmian w pozycjach (spadki na czerwono, wzrosty na zielono) oraz pogrubianie pozycji płatnych (dotyczy tylko kosztorysów).

Widok zmian w pozycjach w kosztorysach

Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich nowych opcji. Ewentualne dodatkowe sugestie można zgłaszać przez formularz kontaktowy.

Zmieniamy również termin publikacji wyników ankiet oraz wywiadów - będą się one pojawiały nieregularnie, a nie cyklicznie w odstępach comiesięcznych, jak dotychczas. Korzystając z okazji chcielibyśmy poznać Wasze opinie dotyczące wcześniejszych wpisów w tych działach.