24 stycznia br. światło dzienne ujrzała nowa wersja SeoStation. Jesteśmy z niej dumni i cieszymy się, że możemy się nią z Wami dzielić.

W przeciwieństwie do wcześniejszych wersji, SeoStation v.3 to pełnoprawna aplikacja, a nie po prostu strona www. Obecnie korzystanie z niej na urządzeniach mobilnych jest równie łatwe i przyjemne, jak na komputerze.

Tworząc nową wersję, po raz kolejny zadbaliśmy o najważniejszy aspekt naszego monitora – prezentowane pozycje muszą być w 100% poprawne, bo bez tego monitoring traci sens. Zatroszczyliśmy się również o bezpieczeństwo danych użytkowników – witryna została zabezpieczona protokołem HTTPS.

Nowa wersja powstała z myślą o agencjach zajmujących się pozycjonowaniem stron dla swoich klientów. To przede wszystkim one codziennie potrzebują wygodnej aplikacji, która w przejrzysty sposób zaprezentuje zebrane dane. Narzędzia, które nie jest „kombajnem” do wszystkiego, a jedynie tym, czym obiecuje być – monitorem pozycji stron. To dla specjalistów zarabiających na pozycjonowaniu, zaprojektowaliśmy użyteczne funkcje, pozwalające zarządzać klientami (m.in. poprzez darmowe subkonta, które można udostępniać klientom, automatyczną wysyłkę raportów bezpośrednio do klientów oraz monitoring przychodów).

Naturalnie agencje SEO nie są jedyną grupą korzystającą z SeoStation. Każdy pasjonata pozycjonowania może wybrać pakiet, który spełni jego oczekiwania. Aby ułatwić podjęcie tej decyzji udostępniliśmy 14-dniowy okres próbny - aktywuj go tutaj.  Warto podkreślić, że obecnie dostępne pakiety różnią się wyłącznie liczbą fraz, które można monitorować. Lista oferowanych funkcji jest taka sama dla każdej z opcji.

Kilka najważniejszych widoków: