[Aktualizacja 2.04.2019]  Prima Aprilis - poniższy news był oczywiście naszym żartem ;)

 

Od ponad 10 lat działamy na rynku usług SEO, codziennie dostarczając naszym klientom wyniki pozycji z monitorowanych domen i fraz. Najwyższa jakość usług pozwoliła nam na osiągnięcie stabilnej pozycji. Jednak nie  spoczywamy na laurach. Od kilku miesięcy pracowaliśmy nad wdrożeniem  całkiem nowego projektu, nie oferowanego jak dotąd przez żadną inną firmę.

Mamy zaszczyt ogłosić, że jako pierwsi na rynku usług SEO, wprowadzamy nową  opcję zautomatyzowanego pozyskiwania linków zewnętrznych.

Poza możliwością tradycyjnego monitorowania pozycji w SeoStation, już od 10 kwietnia będzie możliwa do dokupienia dodatkowa usługa tzw. „Gwarantowane TOP3”.

„Gwarantowane TOP3” to opcja dla bardziej wymagających klientów, którzy poza tradycyjnym monitoringiem pozycji i obserwowaniem wpływu swoich działań na wyniki pozycji w Google, pragną mieć większy wpływ na kolejność wyświetlania się wyników na poszczególne frazy.

Aby zagwarantować pełne zadowolenie z usług oraz osiągnięcie pożądanego efektu, pakiet „Gwarantowane TOP3” został przygotowany w dwóch atrakcyjnych wariantach: White & Black.

Na czym polega nowa usługa?

„Gwarantowane TOP3 White” to możliwość pozyskania wybranej ilości bardzo mocnych linków kierujących do wskazanej witryny, co z pewnością przełoży się na wzrost pozycji linkowanej domeny. Po wskazaniu domeny, dla której ma zostać wykonane linkowanie, system wyliczy liczbę niezbędnych do umieszczenia linków, która  zagwarantuje osiągnięcie pozycji w TOP3 wyników Google na określoną frazę.  

„Gwarantowane TOP3 Black” to propozycja dla osób, które w celu osiągnięcia wyższych pozycji, pragną depozycjonować swoich konkurentów. W ramach wariantu Black udostępniony zostanie skrypt analizujący najbliższych konkurentów na wskazane frazy.  Następnie użytkownik będzie mógł zakupić wskazaną liczbę linków spamujących, które obniżą pozycję strony rywala lub doprowadzą do nałożenia na witrynę kary algorytmicznej lub ręcznej przez Google.

W obu wariantach pakietu linkowanie zostanie wykonane w ciągu od 3 do 30 dni, w zależności od wybranego pakietu oraz liczby linków wymaganej do osiągnięcia pożądanego efektu.