Właśnie wprowadziliśmy kilka kolejnych ulepszeń, dzięki którym analiza danych w SeoStation stanie się jeszcze bardziej praktyczna.

Informacja o zmianie podstron w zakładce “Alerty”


W przypadku gdy zmiana podstron poskutkuje spadkiem pozycji powodującym alert, oprócz samej informacji o zmianie pozycji, od teraz zobaczysz także od razu, jaka zmiana podstron była tego powodem. Szybciej można więc wyłapać powód spadku bez konieczności “przeklikiwania” się przez zakładki.


Tworzenie zdarzeń z datą początkową i końcowąPrace i zdarzenia, które dotyczą monitorowanej strony, mogą mieć wpływ na jej pozycje na różnym etapie ich wdrażania. Dlatego od teraz, dodając w swoim koncie zdarzenie dla danej strony, możesz określić zarówno początek jego wdrażania, jak i datę końcową. Oba punkty zostaną zaznaczone na wykresie, dzięki czemu łatwo przeanalizujesz jaki wpływ na pozycje strony miał cały proces wdrażania danego zdarzenia. Na tej samej zasadzie wyświetlane są od teraz także zdarzenia dotyczące wprowadzania przez Google update’ów.

Nowe ustawienia widoku

Na belce ustawień na podstronie z listą dodanych fraz pojawił się nowy przycisk “Widok”. Znajdziecie w nim zarówno wprowadzoną już przez nas wcześniej funkcję wyświetlania adresu URL dla konkretnych fraz, jak i nową opcję grupowania. Oprócz domyślnej opcji czyli grupowania po nazwie grup można teraz także wybrać grupowanie po adresach URL. Dzięki temu w prosty sposób możemy zebrać wszystkie frazy wg. URLa i sprawdzić, które z dodanych do SeoStation fraz rankowały w serpie dla danego URLa.