Z każdej strony słyszysz, że Twoja strona musi być dostosowana do urządzeń mobilnych. Jeżeli strona nie jest „mobile friendly”, a potencjalny klient nie może szybko i wygodnie sprawdzić Twojej oferty na swoim telefonie, to tak, jakbyś przestał istnieć.

Co to jednak znaczy „dostosowana do urządzenia mobilnego”?

Odpowiedź na to pytanie jest prosta, a jednak… technicznie znacznie bardziej skomplikowana. Mini e-book Podstawy „mobile SEO”, jak zbadać i zoptymalizować swoją stronę to zbiór najważniejszych informacji dotyczących optymalizacji stron pod kątem urządzeń mobilnych.  Szanujemy Twój cenny czas. Nie znajdziesz tu długich opisów i tony niepotrzebnej treści. Pozyskiwanie informacji powinno być proste, szybkie i efektywne. Stąd właśnie pomysł na przygotowanie mini e-booka, który koncentruje się na konkretnym zagadnieniu. Krótko, na temat i bardzo treściwie.

Co tu znajdziesz?

  • Listę narzędzi, za pomocą których sprawdzisz, jak „mobile friendly” jesteś;
  • Najczęściej popełniane błędy i problemy techniczne;
  • Zestaw czynników rankingowych Core Web Vitals;
  • Problemy, z jakimi możesz się spotkać, przy projektowaniu stron mobilnych.

Słów parę o autorach

Wiedzą w tematyce "mobile SEO" dzielą się z Tobą:

Marta Gryszko (Lexy) – Autorka bloga lexy.com.pl/blog, związana z branżą SEO od 2005 r. Wydała kurs pozycjonowania dla początkujących i kontynuację w postaci kursu dla średniozaawansowanych.

Łukasz Suchy – Senior SEO Specialist w Deva Group, Owner w Suprime.pl, redaktor bloga SeoStation od października 2015 r. Magister inżynier informatyki ze specjalizacją inżynieria produkcji oprogramowania. Pasjonat SEO i SEM. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i kompleksowej weryfikacji serwisów internetowych pod kątem SEO. Przygotowuje również strategie działań oraz propozycje zmian i optymalizacji stron WWW, których celem jest zwiększenie efektywności i widoczności.

Ile to kosztuje?

Dzielimy się wiedzą zupełnie ZA DARMO. Częstuj się nią do woli :)


Korekta tekstu:

Gabriel Wyględacz - dziennikarz, redaktor i korektor tekstu (każdego rodzaju), pasjonat fotografii.

Partner merytoryczny: