W tym roku w ramach akcji WOŚP zbierane są środki na zakup sprzętów dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy, które stanowią zazwyczaj podstawowe wyposażenie laryngologicznych sal operacyjnych. 

SeoStation z udziałem Marty Gryszko (Lexy) również przyłącza się do 29 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wspólnie możemy sprawić, że nasz świat będzie odrobinę lepszy. 

Aby zachęcić Was do dołączenia do naszej zbiórki, przygotowaliśmy zarówno nagrodę gwarantowaną dla każdego darczyńcy, jak i nagrody dla 3 osób z najwyższymi wpłatami

Nagrodę gwarantowaną otrzyma każdy darczyńca za dokonanie nawet najmniejszej wpłaty. Nie ważne, czy będzie to 5, 10 czy 50 zł. Liczy się pomaganie! A co będzie to nagrodą gwarantowaną? Niech to pozostanie niespodzianką ;) Szczegóły na jej temat znajdziecie w mailu z podziękowaniem za dokonanie wpłaty.

Dla 3 osób, które dokonają najwyższych wpłat, przygotowaliśmy nagrody specjalne. A będą to:

  • za najwyższą wpłatę - dowolny materiał ze strony https://www.lexy.com.pl/blog/sklep (niektóre obejmują dodatek w postaci miesięcznego pakietu www.seostation.pl a te, które nie mają go w ofercie, zostaną rozszerzone o miesięczny pakiet Webmaster*) + widoczne na poniższym zdjęciu książki w wersji papierowej;

slownik i kurs

*osoby, które już korzystają z SeoStation, mogą zamienić ten dodatek na przedłużenie swojego aktualnego pakietu o okres proporcjonalny do wartości otrzymanego pakietu

Zbiórka trwa do 1 lutego 2021 r. do zakończenia akcji WOŚP.

W celu odebrania nagród, prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy na stronie Lexy's SEO blog lub SeoStation do dn. 3 lutego 2021 r. Poprosimy wtedy o przesłanie potwierdzenia wpłaty. 

 

[Aktualizacja 1.02.2021]

Zakończyliśmy wspólną zbiórkę do skarbonki WOŚP. Do akcji włączyło się 15 osób, dzięki którym zebraliśmy aż 1040 zł

Serdecznie dziękujemy za wszystkie wpłaty!

A to lista 3 najbardziej hojnych darczyńców, na których czekają pakiety nagród.

Przypominamy, że w celu odebrania nagrody należy skontaktować przez formularz kontaktowy na stronie Lexy's SEO blog lub SeoStation do dn. 3 lutego 2021 r.