Dziś przedstawiamy kolejnego naszego partnera, Brand24. Użytkownicy SeoStation mają możliwość otrzymania specjalnego kuponu, który gwarantuje 15% zniżki na zakup pakietu. Kupon dostępny jest na liście bonusów w panelu użytkownika.

Brand24 to narzędzie monitoringu Internetu i mediów społecznościowych. Pozwala na poznanie i zrozumienie opinii Internautów na temat wskazanych firm, marek, czy produktów.

Brand24 to lider monitoring Internetu w Polsce. Od 2014 roku narzędzie jest także dostępne w na całym świecie. Laureat konkursu na najlepszą aplikację webową The Next Web Startup Awards oraz konkursu na najlepszą aplikację mobilną dla firm Mobile Trends Awards.

Aplikacja monitoruje aktualnie ponad 120 000 marek, dla których zebrano już ponad 40 miliardów wzmianek. Wśród klientów są takie marki jak IKEA, Carlsberg, Vichy, Leroy Merlin, Tauron i wiele, wiele innych. Warto też podkreślić, że Brand24 to jednak nie tylko produkt dla dużych marek. To także wartościowe narzędzie dla małych i średnich przedsiębiorstw, które wykorzystują monitoring do budowania relacji z klientami.

Narzędzie pozwala na natychmiastowy dostęp do informacji na temat firm czy produktów, oraz angażowanie się w komunikację bezpośrednią.

Dzięki szybkiej analizie w ciągu kilku chwil mamy dostęp do podstawowych statystyk marki takich jak liczba wpisów czy zasięg w mediach społecznościowych oraz danych o sentymencie marki. Aplikacja zbiera wszystkie publiczne wzmianki z całego Internetu prezentując je w przyjaznym panelu.

 

Brand24 pozwala również na natychmiastową informację o punktach zapalnych – automatyczne dzienne i tygodniowe raporty pomagają dokładnie śledzić zmiany wizerunku marki, a specjalne Storm Alerty dają precyzyjną i natychmiastową informację o zmianach zasięgu i ilości wzmianek konkretnych słów kluczowych.

Możliwość filtrowania wyników pozwala na bardzo dokładne zbadanie kontekstu i zależności między słowami kluczowymi a emocjami lub po prostu ograniczenie wyników z całej bazy do konkretnych, wymaganych słów.

Monitoring Tik-Toka, Twitcha, newsletterów czy podcastów pozwala na dostęp do kompleksowego monitoringu informacji w Internecie, który może przydać się każdej, nawet najmniejszej firmie czy biznesowi. 

 

Zachęcamy do skorzystania z kuponu rabatowego do wykorzystania w Brand24. Znajdziecie go w zakładce „Bonusy”.