Minęło już 5 lat od wprowadzenia naszego programu lojalnościowego, w ramach którego co miesiąc przydzielamy użytkownikom bonusowe frazy do monitorowania. Dla różnych pakietów stosujemy inne premie: 

  • pakiet Webmaster - 1 fraza co miesiąc,
  • pakiet Specialist - 2 frazy co miesiąc,
  • pakiet Pro - 3 frazy co miesiąc,
  • pakiet Enterprise - 4 frazy co miesiąc.

Co istotne, opłacenie pakietu od razu na dłuższy okres skutkuje natychmiastowym przydzieleniem wszystkich fraz bonusowych przysługujących za cały ten okres. Ze względu na to, że frazy te przydzielamy przez max 24 miesiące, łącznie można zdobyć nawet 96 dodatkowych fraz do 500 dostępnych w najwyższym pakiecie. 

Ale to nie wszystko! Dzisiaj udostępniamy Wam nową zakładkę z listą bonusów, na liście których znajdziecie zarówno rabaty na narzędzia SEO i materiały edukacyjne, jak i ebooki do pobrania za darmo. Poszczególne bonusy odkrywamy stopniowo i są one zależne od stażu w SeoStation - im dłużej z nami jesteście, tym więcej dostajecie. Listę rabatów i materiałów do pobrania znajdziecie w zakładce BONUSY dostępnej po zalogowaniu. Poniżej widać fragment listy zawierającej dostęp do samych narzędzi (domyślnie zaznaczone są zarówno narzędzia, jak i wiedza).

Bonusy SeoStation

Oto lista partnerów, którzy przygotowali kupony rabatowe dla klientów SeoStation:

Brand24.pl

GoodContent

Lexy's SEO blog


 

TextBookers

WhitePress

WP Desk

Co zrobić, aby uzyskać dostęp do rabatów i ebooków?

  • Jeśli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie - załóż je i opłać wybrany pakiet. Możesz to zrobić przed upłynięciem 14-dniowego okresu testowego, ponieważ pozostały okres doliczy się do czasu aktywności Twojego konta;
  • Jeśli korzystasz już z SeoStation - zaloguj się na swoje konto i sprawdź, z jakich bonusów możesz już skorzystać. Aby uzyskać dostęp do kolejnych, przedłuż aktywność swojego pakietu. 

W najbliższych tygodniach planujemy prezentować poszczególnych partnerów w naszej bazie wiedzy, chociaż z pewnością doskonale wszystkich już znacie ;) 

Prowadzisz narzędzie branżowe i chcesz dołączyć do grona partnerów? 

Napisz do nas.