YouTube to druga, po Google, największa wyszukiwarka treści. Warto zatem dowiedzieć się o niej więcej.

Coraz częściej z YT korzystają nie tylko vlogerzy, ale także firmy i korporacje, chcące przyciągnąć na swoją stronę nowych użytkowników. Nie zawsze jednak wiedzą, jak można to zrobić. Dzięki Akademii Twórców (dostępnej dla każdego posiadającego swój "youtubowy" kanał), łatwiej jest zdobyć niezbędne informacje i wcielić w życie zdobyte umiejętności.

O ile jednak wgląd do akademii mamy 24 godziny na dobę, o tyle specjalne warsztaty (które ukończyć można zdobywając certyfikat!) to pewna nowość, o której spora część osób mogła jeszcze nie słyszeć. Te najbliższe, które trwać będą do 26-ego czerwca, pozwolą uzyskać wiedzę z zakresu "umiejętności produkcyjnych". Omówione zostaną takie kwestie jak oświetlenie, udźwiękowienie i znacznie więcej.

Jeśli nie jesteście zainteresowani wzięciem udziału w warsztatach - nie szkodzi. Zawsze możecie zgłębić podstawy dostępne w zakładce "Panel" (dostać się do niej możecie wykonując kolejne kroki: zalogowanie na swój kanał, kliknięcie w zakładkę "Menadżer filmów", a następnie we wspomnianą właśnie zakładkę "Panel"):

studio twórców YouTube
źródło: YouTube

Więcej informacji o warsztatch na bieżąco uzyskacie właście z poziomu Akademii Twórców - warto zatem, jeśli poważnie myślicie o reklamowaniu Waszej strony/firmy właśnie poprzez YouTube, zaglądać do niej w miarę możliwości regularnie.