Kiedy usiedliśmy do krótkiego podsumowania naszych ostatnich 5 lat, zdaliśmy sobie sprawę, że od 2011 roku zrobiliśmy niewiarygodnie dużo. W trakcie naszego spotkania każdy członek zespołu dorzucał coś od siebie - przypominał zabawne (a czasem mrożące krew w żyłach) zdarzenia i anegdoty.
Nowe funkcje SeoStation. Zmagania z aktualizacjami Google. Ponad 300 wpisów w Bazie Wiedzy. Setki wiadomości wymienionych z klientami. Dziesiątki telefonów. Hektolitry kawy (+niezliczone ilości pączków).

Dziękujemy, że jesteście z nami i współtworzycie naszą historię!
Dzisiaj rozpoczynamy jej kolejny rozdział.

Czy wiesz, że…? 5 faktów dotyczących SeoStation, o których nie wie nawet Google

1. Założycielami SeoStation było troje przyjaciół z Olsztyna.
2. Pomysł na narzędzie do monitorowania efektów pozycjonowania powstał z… chęci stworzenia rozwiązania na własne potrzeby. Po opracowaniu wstępnej koncepcji uznaliśmy, że warto się nią podzielić z innymi pozycjonerami.
3. Pierwsza siedziba firmy, mieściła się w jednym z pokoi w mieszkaniu „ojców założycieli” – był to czas ciężkiej pracy, przeplatanej nielimitowaną pizzą w dowozie i potyczkami na Play Station.
4. Rozważano kilkanaście pomysłów na nazwę narzędzia, m.in.: UpSEO, CrazyKeywords, TaoSEO, ReviSEO, KeyLord, ActiSEO, czy… JakaToPozycja :) Między sobą używamy nazwy „Stacja”.
5. Z takimi oto twórczymi briefami musiał się zmagać nasz grafik, na początku pracy nad SeoStation:

Brief na grafikę do SeoStation

Poniżej przygotowaliśmy dla Was infografikę, prezentującą pięcioletnią historię SeoStation, na tle historii Google w okresie od 2011 r. do dzisiaj.

Infografika urodzinowa 5 lat SeoStation

Zobacz infografikę w przeglądarce >>