Blog o SEO - Co nieco o pozycjonowaniu w bazie wiedzy SeoStation

Blog SEO

Kwiecień 2023 - SEO kalendarzNieprzeczytany

Kwiecień 2023 - SEO kalendarz

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

SEO kalendarz znacie już doskonale, a czy zastanawialiście się nad tym kogo wybierzemy do kwietniowej odsłony kartki z kalendarza? Nie było łatwo... Nasza publikacja zawiera oryginalne wypowiedzi 12 specjalistów SEO. W każdym miesiącu dostajecie branżową wskazówkę.

AktualnościDodano: 03.04.2023

Integracja z Google Analytics 4 w SeoStation!Nieprzeczytany

Integracja z Google Analytics 4 w SeoStation!

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Udostępniliśmy właśnie wersję beta integracji usługi Google Analytics 4 z kontem SeoStation. Umożliwia to uzyskanie informacji dotyczących ilości sesji w monitorowanej witrynie. Integracja z usługami Universal Analytics pozostaje w niezmienionej formie, jest więc możliwość jednoczesnego wyświetlenia statystyk z UA i GA4. Jako że Google Analytics 4 różni się w wielu kwestiach od poprzednika, w nowej wersji nie jest już możliwe monitorowane parametru odwiedzin w takiej formie jak wcześniej. Dlatego też, połączenie z GA4 w SeoStation umożliwia wyświetlenie parametru liczby sesji w danej witrynie.

InstrukcjeDodano: 30.03.2023

Fragmenty rozszerzone w E-commerce - czym są i jak je wdrożyćNieprzeczytany

Fragmenty rozszerzone w E-commerce - czym są i jak je wdrożyć

Paweł BiałasAutor: Paweł Białas

Od początku istnienia wyszukiwarki Google, czyli od 1997 roku, wyniki wyszukiwania ewoluowały do tego stopnia, że coraz więcej informacji jest nam przedstawionych jeszcze zanim klikniemy w link do strony. Google stara się dostarczyć informacje użytkownikom coraz szybciej i w coraz ciekawszy sposób. Wizualne urozmaicenie rezultatów wyszukiwania ma kilka form, jedna z nich to tzw. fragmenty rozszerzone (eng. rich snippets oraz rich results).

ArtykułyDodano: 22.03.2023

Słownik pojęć SEO. Angielsko-polski, polsko-angielskiNieprzeczytany

Słownik pojęć SEO. Angielsko-polski, polsko-angielski

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

II wydanie „Słownik pojęć SEO. Angielsko-polski, polsko-angielski” to nasza publikacja dedykowana SEO-wcom, webmasterom i tłumaczom. Książka może być nieocenioną pomocą przy pracy z angielskimi tekstami dotyczącymi pozycjonowania.

Słownik SEO ang.-pol.Dodano: 13.03.2023

Wydanie II - Słownik pojęć SEO od SeoStationNieprzeczytany

Wydanie II - Słownik pojęć SEO od SeoStation

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Przed Wami II wydanie "Słownik pojęć SEO (angielsko-polski, polsko-angielski)". Nowa, rozszerzona wersja zawiera tłumaczenie 603 fraz branżowych. Autorką książki jest Marta Gryszko (aka Lexy) - specjalistka SEO z kilkunastoletnim doświadczeniem. Obecnie słownik przedstawiany w formie e-booka (PDF) składającego się z dwóch części.

AktualnościDodano: 13.03.2023

Hasła na S-W - Słownik pojęć SEO od SeoStationNieprzeczytany

Hasła na S-W - Słownik pojęć SEO od SeoStation

Administracja SeoStationAutor: Administracja SeoStation

Już dzisiaj prezentujemy przed Wami ostatnią część angielsko-polskiego słownika pojęć SEO "S do W". To wszystko po to, aby ułatwić Wam pracę z branżowymi, anglojęzycznymi treściami SEO. Terminy związane z pozycjonowaniem stron na wyciągnięcie ręki!

Słownik SEO ang.-pol.Dodano: 13.03.2023