Czujecie już magię nadchodzących Świąt? ;)

 

 

Grudzień to nie tylko zapach choinki, pierniczków i świątecznych piosenek. To także czas podsumowań oraz moment na przygotowanie listy noworocznych postanowień.

Czy wśród nich, poza "schudnę do lata" znajdzie się miejsce na doskonalenie zawodowe? ;)

Wejdźcie w Nowy Rok z poszerzonym pakietem specjalistycznej wiedzy i narzędzi, które pomogą osiągać Wam najlepsze wyniki!

Sprawdźcie, co nowego słychać w zakładce BONUSY. A dzieje się tam...

Zaloguj się do swojego konta i zobacz ile możesz zaoszczędzić :)

Podpowiemy tylko, że właśnie powiększyło się grono naszych Partnerów, których kupony rabatowe znajdziecie w swoim koncie.

Pozwólcie, że przedstawimy Wam ich w paru słowach :)

CONTADU to innowacyjna polska platforma Content Intelligence, która pozwala na skuteczną optymalizację, planowanie i tworzenie treści, proste zarządzanie własnymi contentem, a także na szybką analizę konkurencji. W oparciu o uczenie maszynowe i rekomendacje NLP znacząco ułatwia pisanie tekstów, które zajmują wysokie pozycje w Google. Prosty oraz intuicyjny edytor do tworzenia contentu jest wbudowany w platformę i działa w oparciu o kluczowe czynniki rankingowe, inspiracje, a także wartościowe pomysły, które zwiększają zainteresowanie czytelników.

                      

DevaGroup to agencja SEM, która działa w branży od 2005 roku, posiada setki zadowolonych Klientów, doskonałe referencje oraz liczne nagrody i wyróżnienia. Specjalizuje się w marketingu w wyszukiwarkach (SEM): pozycjonowaniu (SEO) i Google Ads, a także w zaawansowanym mierzeniu wyników kampanii internetowych za pomocą Google Analytics. DevaGroup organizuje stałe szkolenia z marketingu internetowego, aby przekazywać wszechstronną wiedzę i umiejętności praktyczne. Ponadto od 2016 roku jest organizatorem semKRK, czyli wyjątkowej, krakowskiej konferencji dla specjalistów SEO i SEM, agencji marketingu internetowego, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów.

Surfer to platforma, dzięki której użytkownicy z całego świata mogą w krótkim czasie odnaleźć sposób na poprawienie widoczności w wyszukiwarce. Aplikacja posiada cztery główne funkcjonalności, które w zależności od stopnia zaawansowania użytkownika pomagają na różnych etapach pracy nad SEO. Długoterminowym celem twórców Surfera jest budowa w pełni zintegrowanego i komplementarnego rozwiązania do zarządzania, planowania oraz tworzenia treści, które rankują wysoko w wyszukiwarkach.

 

Świąteczna promocja trwa do 31.12.2021 roku. Wszystkie kupony odblokowane zostały dla użytkowników, którzy mają aktywny płatny pakiet na swoim koncie lub korzystają w trakcie trwania promocji z promocyjnego kuponu. Jeżeli aktualnie korzystasz z 14-dniowego okresu testowego, wystarczy dokonać zakupu dowolnej płatnej usługi, aby odblokować dostęp do promocyjnych kodów. Niewykorzystane dni okresu testowego zostaną proporcjonalnie doliczone do czasu trwania pakietu.