Aktualizacja:

Akcja Black Week już się zakończyła, jednak użytkownicy SeoStation.pl mają dostęp do rabatów nawet do 50% na moje materiały. Kupony rabatowe znajdują się w zakładce "Bonusy" dostępnej po zalogowaniu", a ich dostępność jest zależna od stażu w SeoStation.

W ramach akcji Black Week 2020 r. zaplanowanej w terminie 23-30 listopada 2020 r., uruchomiłam promocję na wszystkie materiały edukacyjne dostępne w sklepie www.lexy.com.pl/blog/sklep Warto w tym miejscu nadmienić, że dodatkiem do wszystkich kursów pozycjonowania oraz szkolenia "Zarabiaj na audytach SEO" jest miesięczny pakiet SeoStation

Promocje sięgają 30% na pojedyncze kursy, 40% na pakiet obejmujący "Kurs pozycjonowania dla początkujących" wraz z godzinną konsultacją, a także do 50% na pozostałe, mniejsze publikacje. 

Dla użytkowników SeoStation (zarówno płatnych, jak i bezpłatnych, w tym nowo zarejestrowanych) przygotowałam kupon rabatowy, który obniża ceny promocyjne o dodatkowe 12%. Wystarczy zalogować się na swoje konto i wpisać kupon o treści wyświetlonej w czarnym infoboxie. To największy łączny rabat, z jakiego można skorzystać w ramach Black Week.

Infobox Black Week

PS W czasie trwania tej promocji, nie są aktywne pozostałe kupony rabatowe. Żaden inny kupon nie łączy się z innymi promocjami.